Araç Bakım & Onarım

Araç Bakım & Onarım

Bahçeşehir araç bakım ve onarım hizmetlerimiz ile aracınızın ihtiyacı olan; mevsimsel lastik değişimleri, akü ve filtre kontrolleri gerekli ise değişimi, motor yağ kontrolleri, egzoz, fren, direksiyon performans denetimleri ile soğutma sistemi gibi daha pek çok mekanik ve sistem denetimlerini gerçekleştiriyor var ise eksiklikleri titizlikle gideriyoruz.

Araç sahibi olmanın beraberinde getirdiği yükümlülüklerden biri olan bahar bakımı, onarım, lastik değişimi ve rutin araç mekanizma kontrolleri, yetkili servislerce yapılması, aracın ve sizin güvenliğiniz açısından atlanmaması gereken bir detaydır.
 
Aracın dört mevsim trafikte güvenle yol alabilmesi, olası küçük arızaların daha büyük hasarlara yol açmasının engellenmesi, motor performansının korunması, yakıt tasarrufu açısından önemli olan periyodik bakımlar, ileride karşı karşıya kalabileceğiniz yüklü maliyet ve zaman kaybının da önüne geçmektedir. 
 
Servisimiz, yürüttüğümüz 15 adım kontrol paketimiz ile aracınızı bahara ve kışa hızla ve ekonomik yoldan hazırlıyor, her marka ve model aracın ihtiyacı olan servis ve bakım desteğini sağlıyor.
 
Yalnızca periyodik bakımlarda değil, trafikte olan her aracın karışması muhtemel olan kazalar, çarpmalar, sıyrık ve deformasyonlar içinde en kaliteli ve kusursuz servis desteğini sunan firmamız, aracınızın en kısa sürede hızla onarımını gerçekleştirerek, size mağduriyet yaşatmadan teslimini sağlamaktadır.
 
Donanımlı alt yapımız, her biri alanında uzman teknisyen kadromuz, son teknoloji ekipman ve arıza tespit cihazlarımız ile aracınıza en uygun bakımı gerçekleştirirken, garanti kapsamı ve araç değer kaybına yol açmayan çalışmalar yürütüyoruz.
Aracınızı servise götürmeniz için herhangi bir arızaya maruz kalması yada bir kazaya karışması gerekmemektedir. 
 
Tam oto servis desteğimiz ile periyodik bakım kriterleri dışında kalan diğer tüm aksam ve bileşenlerini kontrolü ile arıza tespiti varsa eksikleri ve tamirini kapsayan bu hizmetimizden, her araç sahibi faydalanabilmektedir.
Bakım yada onarıma giren araçların, genel performansını koruması için yapılacak doğru tamir ve bakım teknikleri kadar, kullanılacak yedek parçalarda bir o kadar önemlidir. Bünyemizde her marka ve model araç tipine uygun, orjinal yedek parça ve garantili yedek parça değişim hizmetlerimiz ile hem müşterilerimizin bütçesini, hem de aracınızın ömrünü koruma altına alıyoruz.
 
Bahçeşehir araç bakım ve onarım hizmetlerimizde fiyatlandırma prosedürü, aracın ihtiyacı olan işlem ve yapılacak müdahalelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Her zaman kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası ile hizmet veren servisimiz, referanslı müşterilerimize /ekstra indirim ayrıcalığı tanımaktadır.  aktif müşteri hizmetlerimizle her soru ve sorunda irtibata geçebilir, size en uygun zamana randevunuzu oluşturabilirsiniz.

İlgili Konular

Limitör Nedir

Limitör Nedir

Araç hareket sisteminde hızlanmak ve durmak için pek çok mekanizmalar birbiri ile koordineli olarak çalışmaktadır. Limitör de bu aksam lardan biridir. Peki Limitör nedir?

Rehbere git

Araba Neden Hararet Yapar?

Rehbere git
Araba Neden Hararet Yapar?
Araba Vitese Geçmiyor

Araba Vitese Geçmiyor

Araçların çekiş ve hızını kontrol etmeye yarayan viteslerde, pek çok etkene bağlı olarak araba vitese geçmiyor sorunu ile karşılaşılmaktadır.

Rehbere git

Şanzıman Yağı Biterse Ne Olur

Vites kutusu da olarak bilinen şanzıman, aracın hızını kontrol etme, azaltma yada hızlandırma için gerekli olan enerjiyi motordan alarak, istenilen değerdeki bu gücü diferansiyele iletmekle görevli bir aracı mekanizmadır.

Rehbere git
Şanzıman Yağı Biterse Ne Olur