Araç Bakım & Onarım

Araç Bakım & Onarım

Bahçeşehir araç bakım ve onarım hizmetlerimiz ile aracınızın ihtiyacı olan; mevsimsel lastik değişimleri, akü ve filtre kontrolleri gerekli ise değişimi, motor yağ kontrolleri, egzoz, fren, direksiyon performans denetimleri ile soğutma sistemi gibi daha pek çok mekanik ve sistem denetimlerini gerçekleştiriyor var ise eksiklikleri titizlikle gideriyoruz.

Araç sahibi olmanın beraberinde getirdiği yükümlülüklerden biri olan bahar bakımı, onarım, lastik değişimi ve rutin araç mekanizma kontrolleri, yetkili servislerce yapılması, aracın ve sizin güvenliğiniz açısından atlanmaması gereken bir detaydır.
 
Aracın dört mevsim trafikte güvenle yol alabilmesi, olası küçük arızaların daha büyük hasarlara yol açmasının engellenmesi, motor performansının korunması, yakıt tasarrufu açısından önemli olan periyodik bakımlar, ileride karşı karşıya kalabileceğiniz yüklü maliyet ve zaman kaybının da önüne geçmektedir. 
 
 

Neden Araç Bakımı Yaptırılmalı?

Araçların motor yada diğer donanımlarının performansını koruması için düzenli olarak bakım çalışmalarının, uzman oto servisler gözetiminde yapılması gerekmektedir. Bakım yada onarıma giren araçların, genel performansını koruması için yapılacak doğru tamir ve bakım teknikleri kadar, kullanılacak yedek parçalarda bir o kadar önemlidir. Bünyemizde her marka ve model araç tipine uygun, orjinal yedek parça ve garantili yedek parça değişim hizmetlerimiz ile hem müşterilerimizin bütçesini, hem de aracınızın ömrünü koruma altına alıyoruz.
Bahçeşehir araç bakım ve onarım hizmetlerimizde fiyatlandırma prosedürü, aracın ihtiyacı olan işlem ve yapılacak müdahalelere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Her zaman kaliteli hizmet ve uygun fiyat politikası ile hizmet veren servisimiz, referanslı müşterilerimize /ekstra indirim ayrıcalığı tanımaktadır.  aktif müşteri hizmetlerimizle her soru ve sorunda irtibata geçebilir, size en uygun zamana randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Ne Zaman Oto Bakım Desteği Alınmalı?

Ispartakule oto bakım servisimizde, yürüttüğümüz 15 adım kontrol paketimiz ile aracınızı bahara ve kışa hızla ve ekonomik yoldan hazırlıyor, her marka ve model aracın ihtiyacı olan servis ve bakım desteğini sağlıyor.
Yalnızca periyodik bakımlarda değil, trafikte olan her aracın karışması muhtemel olan kazalar, çarpmalar, sıyrık ve deformasyonlar içinde en kaliteli ve kusursuz servis desteğini sunan firmamız, aracınızın en kısa sürede hızla onarımını gerçekleştirerek, size mağduriyet yaşatmadan teslimini sağlamaktadır.
Donanımlı alt yapımız, her biri alanında uzman teknisyen kadromuz, son teknoloji ekipman ve arıza tespit cihazlarımız ile aracınıza en uygun bakımı gerçekleştirirken, garanti kapsamı ve araç değer kaybına yol açmayan çalışmalar yürütüyoruz.
Aracınızı servise götürmeniz için herhangi bir arızaya maruz kalması yada bir kazaya karışması gerekmemektedir. 

İlgili Konular

Hadımköy Oto Sanayi

Hadımköy Oto Sanayi

Hadımköy oto sanayi, İstanbul´un en yoğun otomotiv sanayi sitesi olup, sitede oto tamirhaneleri, oto yedek parça mağazaları, oto aksesuar mağazaları, oto kuaförleri ve otomotiv sektörüyle ilgili diğer işletmeler yer almaktadır.

Rehbere git

Araba Neden Hararet Yapar

Motor ve yakıt sistemi ile kurulu bir düzen içinde çalışan araçlar, uzun süre, zorlu şartlarda kullanıma bağlı olarak farklı arızalar ortaya çıkarabilmek de, araçve trafik güvenliğini tehlikeye atacak durumlara sebebiyet verebilmektedir.

Rehbere git
Araba Neden Hararet Yapar
Şanzıman Yağı Biterse Ne Olur

Şanzıman Yağı Biterse Ne Olur

Vites kutusu da olarak bilinen şanzıman, aracın hızını kontrol etme, azaltma yada hızlandırma için gerekli olan enerjiyi motordan alarak, istenilen değerdeki bu gücü diferansiyele iletmekle görevli bir aracı mekanizmadır.

Rehbere git

Dizel Enjektör Arıza Belirtileri

Rehbere git
Dizel Enjektör Arıza Belirtileri