Araç İçi Aydınlatma

Araç İçi Aydınlatma

Her geçen gün yeni bir inovasyon ile sektörde boy göstermeye başlayan araçlarda, son trend olan araç içi aydınlatma sistemlerini Avcılar oto aydınlatma olarak bizler servis ve onarım hizmetlerini üstleniyoruz.

Araçların içini daha dekoratif ve fonksiyonel hale getirilen aydınlatma sistemlerinde genellikle LED ışık kaynaklarından yardım alınmaktadır. Sürüş esnasında ihtiyaç duyulan ışığı, gözü yormayacak ve dikkat dağıtmayacak biçimde, koltuk altı, kapı kenarları, torpido gözleri yada ön konsol bölümünde yer almaktadır. Zevke uygun farklı renk grupları olarak tasarlayıp, uyguladığımız araç içi aydınlatmaları, otomasyon sisteme bağlayarak, dilediğiniz zaman açma ve kapatma imkanı yakalayabildiğiniz gibi, sadece ihtiyacınız olan bölümdeki ışıkların kullanılmasını da tercih edecek biçimde organize ediyoruz.
 
Ledlerin arızalanması yada patlaması durumunda, zengin donanımlarımız ve son teknoloji oto elektrik arıza tespit ekipmanlarımız ile sorunun kaynağını tespit ediyor, gerekli müdahaleleri yaparak, araç içi aydınlatma sistemini ilk günkü kalite ve performansına yeniden kavuşturuyoruz.
 
Araçları daha kullanışlı ve modern gösteren bu sistemi kullanmak için artık lüks araç sahibi olmaya gerek yok. Profesyonel servis desteğimiz ve uzman teknisyenlerimizin tecrübeleri ile sahibi olduğunuz her marka ve model araca, araç içi aydınlatma sistemlerinin montajını gerçekleştiriyor, aracınızı kapasitesinin dışına çıkaracak çözümler ile tanıştırıyoruz.
 
Fiyat politikamızı döşenecek aydınlatma sisteminin yoğunluğu ve alanına göre belirliyor, daima müşterilerimizin memnuniyetini kazanacak ve her bütçeye hitap edecek servis desteği sunmaya gayret ediyoruz.
 

İlgili Konular

Çatlak Cam Tamiri

Çatlak Cam Tamiri

Rehbere git

Hadımköy Oto Sanayi

Hadımköy oto sanayi, İstanbul´un en yoğun otomotiv sanayi sitesi olup, sitede oto tamirhaneleri, oto yedek parça mağazaları, oto aksesuar mağazaları, oto kuaförleri ve otomotiv sektörüyle ilgili diğer işletmeler yer almaktadır.

Rehbere git
Hadımköy Oto Sanayi
Araba Vitese Geçmiyor

Araba Vitese Geçmiyor

Araçların çekiş ve hızını kontrol etmeye yarayan viteslerde, pek çok etkene bağlı olarak araba vitese geçmiyor sorunu ile karşılaşılmaktadır.

Rehbere git

Limitör Nedir

Araç hareket sisteminde hızlanmak ve durmak için pek çok mekanizmalar birbiri ile koordineli olarak çalışmaktadır. Limitör de bu aksam lardan biridir. Peki Limitör nedir?

Rehbere git
Limitör Nedir