Bilge Otomotiv Hakkında

Bilge Otomotiv Hakkında

Uzman gözünden, profesyonel dokunuşlarla aracınız için en doğru bakım ve onarım hizmetlerini sunmak için yanınızdayız. Bosch ‘un global, bağımsız, kaliteli teknolojik üretim ve hizmetlerine bugün oto servis sektöründe de şahitlik ediyoruz. Yetkili oto servis bayiliğini üstlendiğimiz Bosch service ile her marka ve model aracın ihtiyacını karşılamaya yönelik çalışmalar yürütüyoruz.

Gelişmiş hizmet ağımızla, her marka ve model araçların ihtiyacı olan bakım, onarım ve yedek parça desteğini, özelleştirdiğimiz hizmet prensibimiz ile karşılıyor, çözüm odaklı hizmetler gerçekleştiriyoruz.

Uzun yıllardır sektörde var olmanın kazandırdığı tecrübe, donanım ve kaliteli alt yapı ile bugün sayısız referanslara ev sahipliği yapan servisimiz, Bosch servis bünyesinde olmanın verdiği güven ve kalite ile de profesyonel oto servis desteği sağlamaktadır.
Oto tamir ve bakım sürecinizi; hızlı, konforlu, sorunsuz ve şeffaf maliyet odaklı bir anlayış ile karşılamaya çalışan servisimiz, ayrıca yol yardım, vale ve oto ekspertiz desteğimiz ile de ayrıcalıklı oto servis hizmetlerinin kapısını aralamaktadır.
Yeni teknoloji arıza tespit cihazlarımızın eşliğinde, en hassas aksamlara dahi müdahale ederek, sorunların kaynağını tespit ediyor, aracınıza değer ve garanti kaybı yaşatacak hamlelerin önüne geçiyoruz.
 
Üstün performanslı, uzman teknik destek sağlamak amacıyla gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizin kalitesini artırmak ve daha geniş kitlelere ulaşabilmek için AR-GE çalışmalarımız ile altyapımızı sürekli olarak geliştiriyor, yeniliklere açık firma yapımız ile her beklentiyi karşılayacak çözümler üretmeye gayret ediyoruz.
İster bireysel araç olsun ister filo yönetimi, gelişmiş alt yapımız ile pek çok araca aynı anda hizmet verecek kapasiteye sahip servisimizde, zamandan tasarruf ve sorumluluk en büyük düsturumuz arasında yer almaktadır. 
Adil yaklaşımlı onarım hizmetlerimiz ile sadece aracın ihtiyacı olan bakımı gerçekleştirir, şeffaf maliyetlerimiz ile ekstradan ödeme sürprizleri ile karşılaşmazsınız.
 
Alanında uzman teknisyenlerimizin tecrübeleri ile aracın ihtiyacı olan bakımı, sizin beklentileriniz ve servisimizin yapabilecekleri kapsamında değerlendirerek hizmetlerimizi şekillendiriyor, daima güvenli araçları, emniyetle yola çıkarmak için çalışıyoruz.
7 gün 24 saat aktif müşteri hizmetlerimiz ile dilediğiniz zaman aracınızın bakımı için randevu oluşturabilir, onarım aşaması hakkında bilgi alabilir yada bakım takviminizi kendiniz oluşturabilirsiniz.
 
Sizlere her daim konforlu bir oto servis desteği sunmak için hayata geçirdiğimiz vale hizmetimiz ile de aracınızın sadece anahtarını bize emanet ederek, tüm işlem ve bakımlarını zahmetsizce yaptırabilir, zaman ve iş kayıpları yaşamadan aracınızı ilk günkü performansına kavuşturabilirsiniz