Vale
Vale

Vale

İster işte olun ister evde, konforunuzu bozmadan, zamanınızdan çalmadan araç bakım ve onarım işlerinizi Ispartakule oto servis vale desteğimiz ile zahmetsizce halledebilir, cadde, sokak oto servis aramadan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Araçlar için her daim yaptırılması önem arz eden bahar ve kış dönemi bakımları, oto servislerce yapılması gereken, kapsamlı ve zaman isteyen bir iştir. 
 
Aracın motor performansını koruması, trafik ve yolcu güvenliği ile olası büyük arızaların oluşmadan önüne geçilmesi açısından ihmal edilmemesi gereken bu bakımlar için ne yazık ki sürücülerin ekstra zaman ayırması gerekmektedir.
Bizlerde müşterilerimizin bu durumunu düşünerek hizmetlerimize dahil ettiğimiz vale desteği ile, sizin için daha önceden oluşturduğumuz randevu takvimine göre, aracınızı gelip adresinizden alıyor, gerekli bakım ve onarımları ile ilgilendikten sonra tekrar adresinize anahtar teslimini gerçekleştiriyoruz.
 
Sadece bakım ve onarımlarda değil, rutin olarak yapılması gereken araç muayenelerinde de yine vale desteğimizi devreye sokuyor, müşterilerimizin uğrayacağı iş ve zaman kayıplarının önüne geçmeye yardımcı oluyoruz.
Ayrıca engelli ve 65 yaş üstü araç sahibi müşterilerimizi düşünerek de hayata geçirdiğimiz bu projemiz ile tüm müşterilerimiz, araçları için gerekli olan bakım ve onarım ihtiyaçlarını zahmetsizce karşılayabilecek, evinden çıkmadan yada yardıma ihtiyaç duymadan, araçlarının bakımı yapılmış halde, anahtarlarını teslim alabileceklerdir.
 
Ispartakule ve çevresinde yürüttüğümüz bu hizmetimizde, vale elemanlarımızın hepsi profesyonel sürücü olup, aracınızı gözü kapalı emanet edebileceğiniz sorumluluk sahibi personellerimizden oluşmaktadır.
Aracınızı teslim ettiğiniz andan itibaren, her işlemini online olarak takip edebileceğiniz hizmetimiz boyunca, aracınız Bosch servis güvencesinde, Bilge otomotiv korumasında olacaktır.
 
Olası bir kaza sonrasında da aracın ihtiyacı olacak servis desteği sürecinde de vale hizmetimizden yararlanarak, bu süreci uzaktan takip etmenin kolaylığını da yaşayabilirsiniz.
 
Aracın serviste geçireceği süre zarfında da, vale personelimiz tarafından takip edilecek olan aracınızın tüm işlemlerinde personellerimiz yanında olacaktır.

Kaliteli servis hizmetini uygun fiyatla bir arada bulacağınız Ispartakule oto servis vale desteğimiz ile zamanla yarışmayacak, araç bakım günlerinin sıkıntısını üzerinizden atacaksınız. Her türlü soru ve sorun karşısında irtibata geçebileceğiniz müşteri hizmetleri desteğimiz ile de aracınız ile ilgili her detayı an be an takip edebilir, gönül rahatlığı ile servis hizmetinizi alabilirsiniz.
Vale hizmeti verdiğimiz markalar: Audi, Bmw, Fiat, Ford, Mercedes bu markalar arasındadır.

İlgili Konular

Dizel Enjektör Arıza Belirtileri

Dizel Enjektör Arıza Belirtileri

Rehbere git

Araba Neden Hararet Yapar

Motor ve yakıt sistemi ile kurulu bir düzen içinde çalışan araçlar, uzun süre, zorlu şartlarda kullanıma bağlı olarak farklı arızalar ortaya çıkarabilmek de, araçve trafik güvenliğini tehlikeye atacak durumlara sebebiyet verebilmektedir.

Rehbere git
Araba Neden Hararet Yapar
Çatlak Cam Tamiri

Çatlak Cam Tamiri

Rehbere git

Şanzıman Yağı Biterse Ne Olur

Vites kutusu da olarak bilinen şanzıman, aracın hızını kontrol etme, azaltma yada hızlandırma için gerekli olan enerjiyi motordan alarak, istenilen değerdeki bu gücü diferansiyele iletmekle görevli bir aracı mekanizmadır.

Rehbere git
Şanzıman Yağı Biterse Ne Olur