Avcılar Mercedes Servisi

Avcılar Mercedes Servisi

Avcılar Mercedes Servisi

Avcılar Mercedes Servisi

Aracınızı garanti kapsamı ihlaline maruz bırakmadan gerçekleştirdiğimiz 15 adımlık oto bakım desteğimiz ile aracınızla kilometrelerce güvenle yol alabilmenin keyfini çıkaracaksınız.
 
Kaza sonrası bakım- onarım çalışmalarımız ile de sağladığımız orjinal yedek parça tedariği ve garantili hizmet politikamız ile Mercedes araçlarınızı ilk günkü performansında kullanma avantajı elde edeceksiniz.
 
Araç, trafik ve sürücü güvenliği için aksatılmaması gereken periyodik bakımları, yeni teknoloji arıza tespit cihazlarımız, gelişmiş donanım ve alt yapımız ile uzman teknisyenlerimizin gözetiminde gerçekleştiriyor, bahar ve kış lastiği değişimlerini de büyük bir titizlikle üstleniyoruz.
 
Fren ve balata inovasyonları, akü ve elektronik aksam bakım ve takibi, güvenlik sistemleri, aydınlatma ve klima bakımları ile yağ ve filtre değişimlerini aracınızın modeline uygun olarak gerçekleştiriyor, en ufak bir hataya maruz verecek etkenleri ortadan kaldırıyoruz.
 
Bunun yanı sıra motor ve şanzıman yağı kontrolü, fonksiyon kontrolü, araç sıvı seviyelerinin kontrolü, rot balans, araç alt bölüm sızdırmazlık ve hasar bakımıda yine hizmetlerimiz kapsamında yer almaktadır.
 
Mercedes gibi kaliteli ve maliyetli araçların aksamında meydana gelecek ufak bir sorun ileride daha büyük bir arızaya yol açabilir, sürücüsünü maddi olarak zor duruma sokacağı gibi onarımı sırasında da iş ve zaman kaybına yol açacak etkenler doğura bilmektedir.
 
Bu sebeple bu denli hassas ve güçlü mekanizmaya sahip araçların bakımının aksatılmaması ve mutlaka yetkili servislerce bakım- onarımlarının yapılması gerekmektedir.
 
Avcılar Mercedes servisi olarak bizler uzun yıllardır bu sektörde var olmanın kazandırdığı tecrübe, altyapı ve yetkili servis prensipleri ile Mercedes araçların ihtiyacı olan servis desteğini sunuyor, performansını koruyacak uygulamalara imza atıyoruz.
7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz yol yardım, oto ekspertiz ve müşteri hizmetleri desteğimiz ile size en uygun takvime randevularınızı ayarlarken, isterseniz vale hizmetimizle de tanışabilirsiniz.
 
Özellikle engelli, yaşlı ve yoğun iş temposunda çalışan müşterilerimizi düşünerek hayata geçirdiğimiz bu proje ile aracınızın bakım ve onarım aşamasını oturduğunuz yerden takip edebilir, valelerimizin aracı adresten alıp, adrese teslim etme kolaylığı ile aracınızın bakımını yaptırabilirsiniz.
 
Mercedes aracınızın hangi modeli olursa olsun, son teknoloji arıza tespit ve test cihazlarımız, gelişmiş servis ekipmanlarımız ve profesyonel teknik kadromuz ile hızlı ve kusursuz hizmet desteği alabilir, aracınızın geleceğini ve güvenliğini şansa bırakmazsınız.
 

Avcılar Mercedes Servisi