Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Bilgisayarlı Arıza Tespiti

Araçların trafikte güvenli yol alabilmesi için, periyodik bakımlarının eksiksiz yapılması önem arz etmektedir. Bahçeşehir bilgisayarlı arıza tespiti hizmetimiz ile aracınızın geleceğini şansa bırakmıyor, en küçük arızaları, kısa zamanda saptayıp, maliyeti yüksek arızaların gelmeden önünü kesiyoruz.

Mekanik, teknik ve elektronik pek çok donanımların, birbiri ile koordineli olarak çalıştığı araç mekanizmasında, kullanıma bağlı olarak zamanla arızalar gelişebilmekte, araç kullanımını sekteye uğratabilmektedir. 
Her biri kendi alanında oldukça önemli görevler üstlenen, bakımlarında tecrübe ve profesyonellik gerektiren donanımların başında oto elektrik gelmektedir. 
 
 

Bilgisayarla Arızanın Tespitini Nasıl Yaparız?

OBD( bilgisayarlı arıza tespit) cihazını, aracın OBD giriş bağlantısına takarak, aracın elektronik sistemine giriş yapılır. Yazılımın taranması ile birlikte gelen kodlar okunarak, arızaların kaydedildiği kod parçaları ile yeri tespit edilmiş olur.
Marka ve model fark etmeksizin, tüm binek araçların oto ekspertiz işlemlerini üstlenecek altyapı ve donanıma sahip olan Bahçeşehir bilgisayarlı arıza tespit servisimiz, oto elektrik sistemleri ile ilgili başvuruları da titizlikle karşılamaktadır.
Alanında eğitimli ve tecrübeli teknikerlerimiz, yeniliğe açık firma hizmet yapımız, gelişmiş bakım ve onarım ekipmanlarımız ile aracınız ile ilgili tüm sorunların üstesinden geliyor, araçları ilk günkü performansında yola çıkaracak çözümler üretiyoruz.

Bilgisayarlı Arıza Tespiti Hizmet Avantajlarımız

Elektrikli yada yeni nesil araçların elektronik beyninde görülen arızaları yakıt ve egzoz sisteminde oluşacak sıkıntılar ile daha pek çok aksamda baş gösteren sıkıntıları, Ispartakule bilgisayarlı arıza tespiti servisimizde diagnostic araç sayesinde kısa sürede tespit ediyor, nokta atışı çözümler üretiyoruz.
Bu son teknoloji arıza tespit cihazımız ve uzman teknisyenlerimizin gözetiminde, aracın elektronik sistemlerinde yaşanabilecek en küçük sorunu dahi kısa sürede saptıyor, ileride yaşanabilecek büyük arızaların önüne geçiyoruz. 
Bunun yanı sıra diğer otomat ve mekanik aksamlarda meydana gelecek sorun ve arızalarında tespitini bu cihazlarımızla yaparak, sizlere zamandan ve aracın serviste uzun süre kalma mağduriyetinden tasarruf edecek çözümler sunuyoruz.
Dönemlik olarak yaptığımız oto bakımların yanı sıra, özel arıza ve sorunlarda da müşterilerimize destek veren yetkili servisimizde, orjinal yedek parça değişimlerimizi de garanti altına alıyoruz.
Sadece bakım yada tamir amaçlı değil, araca kazandırılacak yeni donanımların uygunluğunu, araçta bulunan komponentlerin işlevini, yeni nesil araçların elektronik kontrol ve kodlama uygulamaları ile arıza saptama ve silme işlemlerini de diagnostic cihazımızın eşliğinde, kısa sürede, söküp dağıtmadan gerçekleştiriyoruz.

İlgili Konular

Araba Vitese Geçmiyor

Araba Vitese Geçmiyor

Araçların çekiş ve hızını kontrol etmeye yarayan viteslerde, pek çok etkene bağlı olarak araba vitese geçmiyor sorunu ile karşılaşılmaktadır.

Rehbere git

Şanzıman Yağı Biterse Ne Olur

Vites kutusu da olarak bilinen şanzıman, aracın hızını kontrol etme, azaltma yada hızlandırma için gerekli olan enerjiyi motordan alarak, istenilen değerdeki bu gücü diferansiyele iletmekle görevli bir aracı mekanizmadır.

Rehbere git
Şanzıman Yağı Biterse Ne Olur
Hadımköy Oto Sanayi

Hadımköy Oto Sanayi

Hadımköy oto sanayi, İstanbul´un en yoğun otomotiv sanayi sitesi olup, sitede oto tamirhaneleri, oto yedek parça mağazaları, oto aksesuar mağazaları, oto kuaförleri ve otomotiv sektörüyle ilgili diğer işletmeler yer almaktadır.

Rehbere git

Mazot Filtresi Arızası

Dizel motorlu araçların verimli ve sorunsuz çalışmasında mazot filtresinin rolü hayati önem taşır. Bu küçük ancak kritik parça, motorun sağlığı için gerekli temiz yakıt akışını sağlamakla sorumludur. Ancak, mazot filtresinde meydana gelen tıkanıklıklar, motorun performansını ciddi şekilde etkileyebilir ve zamanla daha büyük sorunlara yol açabilir. Mazot filtresinin işlevini, tıkanıklığın belirtilerini ve potansiyel etkilerini, ayrıca motor üzerindeki uzun vadeli zararlarını inceleyeceğiz. Araç bakımının bu önemli yönü hakkında bilgi sahibi olmak, aracınızın performansını ve...

Rehbere git
Mazot Filtresi Arızası