Araç Dış Aydınlatma

Araç Dış Aydınlatma

Sürüş ve trafik emniyeti için oldukça önemli bir aksam olan far ve aydınlatmalar, Avcılar far temizleme servisimiz ile güvence altında. Periyodik bakım uygulamalarımızda, özellikle dikkat ettiğimiz ön ve arka dış aydınlatma sistemlerini, olası arıza yada kaza durumlarında da değerlendirerek, tamir ve orjinal yedek parça değişimlerini Bosch service güvencesi ile karşılıyoruz.

Sürüş esnasında özellikle gece, yolun uzun yada kısa mesafede net olarak görünmesi, yol üzerinde bulunan uyarı levhalarının fark edilmesi, aniden yola çıkacak farklı etkenlerin fark edilmesi açısından arızası söz konusu bile edilemeyecek kadar mühim olan dış aydınlatmalar, aracın ihmale gelmeyecek aksamlarından biridir.
 
Yağmur ve kar suyu, sis, duman, çamur gibi dış etkenlere bağlı olarak, zamanla far sistemlerinin dış ve iç bölümlerinde meydana gelen kireçlenme ve kirlenmeler dolayısı ile mevcut olan ışık kaynağı net olarak yola yansıtılamamaya başlamaktadır. 
Hem görüntü olarak rahatsız edici, hem kullanım olarak dezavantaj yaratan bu durum neyseki servisimiz bünyesinde yer alan uygun ekipmanlar ve uzman personellerimizin desteği ile sorun olmaktan çıkmaktadır.
 
Aracın görüş mesafesinin kaybolmaması ve net olması için gerekli olan far temizleme çalışmalarını, aracın aksamına zarar vermeyecek özel solüsyon ve ekipmanlarla, gerçekleştiriyor, oto elektrik sistemlerinin de bakım ve onarımını titizlikle üstleniyoruz. Araç farını ilk günkü görünüm ve parlaklığına kavuşturduğumuz bu hizmetimiz ile aracınız daha kaliteli, farlar daha parlak görünmeye başlayacaktır.
 
Verdiğimiz tüm hizmetlerimiz firmamızca garantili olup, her marka ve modele uygun parça değişimlerimiz ile nitelikli oto servis hizmeti yürütmeye devam ediyoruz.
 

İlgili Konular

Araba Neden Hararet Yapar?

Araba Neden Hararet Yapar?

Rehbere git

Araba Neden Hararet Yapar

Motor ve yakıt sistemi ile kurulu bir düzen içinde çalışan araçlar, uzun süre, zorlu şartlarda kullanıma bağlı olarak farklı arızalar ortaya çıkarabilmek de, araçve trafik güvenliğini tehlikeye atacak durumlara sebebiyet verebilmektedir.

Rehbere git
Araba Neden Hararet Yapar
Limitör Nedir

Limitör Nedir

Araç hareket sisteminde hızlanmak ve durmak için pek çok mekanizmalar birbiri ile koordineli olarak çalışmaktadır. Limitör de bu aksam lardan biridir. Peki Limitör nedir?

Rehbere git

Şanzıman Yağı Biterse Ne Olur

Vites kutusu da olarak bilinen şanzıman, aracın hızını kontrol etme, azaltma yada hızlandırma için gerekli olan enerjiyi motordan alarak, istenilen değerdeki bu gücü diferansiyele iletmekle görevli bir aracı mekanizmadır.

Rehbere git
Şanzıman Yağı Biterse Ne Olur