Oto Elektrik

Oto Elektrik

Araçların enerji kaynağı elektrik sistemlerinin tüm bakım ve onarımları Avcılar oto elektrik hizmetimiz ile artık emin ellerde. Aracın harekete geçmesi ve gösterge panellerinin kullanılabilmesi için en önemli donanım olan oto elektrik, kaynağını aküden almaktadır. Akü, röle, sigorta, şasi hattı, şalterler, sigorta kutusu, termistör, elektrikli yakıt pompası, otomat silecek ve farlar araçların elektrik sistemi ile çalışan aksamları arasında yer almaktadır.

Marş sisteminin çalışması ve ateşleme yapması, korna, radio, yol bilgisayarı gibi elektronik cihazların kullanılması, far ve sileceklerin çalıştırılması, araç güvenlik ve gösterge sistemlerinin aktifleştirilmesi, ısıtma ve havalandırma donanımlarının kullanılabilmesi için oto elektrik kaynağından destek alınması gerekmektedir. Bu donanımda yaşanacak herhangi bir sıkıntı, bu devrelerin kullanım dışı kalmasına, dolayısı ile aracın sorun yaşamasına neden olacaktır.
Bunlar her ne kadar fosil yakıtla çalışan araçlar için geçerli olsa da yeni nesil elektrikli araçların bütün düzenekleri elektrik kaynağından beslendiği için, elektrik sisteminin işleyişi eksiksiz ve kusursuz olmalıdır ki araç aktif olarak hareket edebilsin. 
 
 

Oto Elektrikde Uzman Desteği

Araç içerisinde, farklı konseptlerde oldukça fazla elektrik bağlantı noktaları ve aksamları bulunmaktadır. Her biri aracın bir bölgesini çalıştırmakla görevli bu sistemler, aküden aldıkları elektrik kaynağını, mekanizmalara ileterek aracın ihtiyaç anında kullanılacak parçalarını aktif hale getirmektedir. En basiti bir kornaya basmak için dahi elektrik sistemine ihtiyaç duyulacaktır. Bu sebeple araçların periyodik ve dönemlik bakımları ihmal edilmemeli, küçük sorunları göz ardı etmeden, büyük hasarlar bu sayede gelmeden engellenmelidir.
 
Oldukça dikkat ve tecrübe gerektiren bu mekanizmaların bakım ve tamiri mutlaka yetkili servislerce yapılması gereken bir işlemdir. Bosch servis bünyesinde, yılların tecrübe ve birikimine dayanarak üstlendiğimiz bu hizmeti, gelişmiş son teknoloji arıza tespit cihazlarımız ve her biri alanında uzman teknik personel kadromuz ile karşılıyoruz.
 
En küçük bir hataya vermemek adına, tüm aksamları, tek tek bakıma alıp, ayrı ayrı değerlendirdiğimiz çalışmalarımızda, yedek parça değişimlerini de garanti altına alıyoruz. 
 
Her marka ve model araca uygun, yetkili oto ekspertiz desteği sunduğumuz Avcılar oto elektrik bayimiz ile de her ilden ve her bölgeden yardımınıza koşabilmek için çalışıyoruz.
 
Kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışımız, donanımlı alt yapımız ile araçların elektrik sistemlerinde yaşayacakları her türlü sorunu, nokta atışı tespit ederek, gereksiz müdahaleler ve büyük maddi kayıplar ile müşterilerimizi muhatap etmeden, kısa zamanda, çözüm odaklı çalışmalar yürütüyoruz.

Beyin arızası ve oto elektronikdiğer önemli hizmetlerimiz arasındadır.

Avcılar Oto Elektrik Hizmetleri

Avcılar oto elektrik hizmetlerimizde yıllardan beri kaliteli bakım, hızlı çözümler ve onarım hizmetleri konusunda güven sağladık.
Bir araçta bulunan elektrik devreleri, elektrik tesisatı ve aydınlatma unsurları gibi pek çok sistem, uzman kadronun başarılı çalışmaları ile gözden geçirilmiştir. Akü, dinamo ve elektrik altyapısı ile birlikte, gerekli bakım ve kapsamlı hizmetler müşteri memnuniyetini her zaman büyük destek sağlamıştır. Bir aracın çalışmasında elektrik akımlarının ve sistemlerinin büyük önemi vardır. Elektrik enerjisinin ihtiyaç olarak görüldüğü koşullarda, bu ihtiyacı karşılamak için muazzam bir altyapı geliştirirek müşterilerimizin ve araçların ihtiyacına sunduk.
Elektrik tesisatı ve buna benzer unsurlar noktasında, ortaya çıkan sorunların hızlıca giderilmesi ve çözülmesi konusunda Avcılar oto elektrik destek ve avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz. Özellikle müşteri memnuniyeti ve araç güvenliği konusunda her zaman titiz ve özverili davranan servisimiz, bütün alt yapımız ve gelişmiş teknolojideki cihazlarımız ile her zaman büyük destek sağlamaya özen gösterdik. Kusursuz çalışan elektrik sistemleri, aracınız ve sizin için en iyi yolculuk imkânını sağlayacaktır. Bu sebeple araç elektronik sistemde ortaya çıkan küçük çaplı her türlü arızada erken müdahale çok önemlidir ki daha yüksek meblağalı arızalara yol açmadan giderilebilsin.

Avcılar Oto Elektrik Olarak Farkımız

Aracının birtakım sorunlarını hızlıca gidermede istekli olan herkes, servisimizin bu konuda çözümlerine bakabilir ve değerlendirmeleri buna göre yapabilir. Oldukça kusursuz ve sağlıklı bir şekilde gözden geçirilmiş olan elektrik aksamı, her bir aracın verimli çalışmasına büyük katkı sağlayacaktır. Araç performansı ve güvenli ulaşım konusunda elbette karşınıza gelen imkân ve fırsatları değerlendirmeniz gerekir. Burada gördüğünüz ve değerlendirmek istediğiniz fırsatlar, sizi çözüm noktasında çok iyi bir noktaya götürecektir.
Oto elektrik arızalarının ortaya çıkmasında genel olarak tamir ve değişim hizmetleri uygulanır. Birtakım sorunları inceleyen ve altyapıyı gözden geçiren uzman kadromuz, burada gereksinim olarak görevlendirilen parça ve bileşenleri tedarik etmek durumundadır. İhtiyaçlarınızı karşılama noktasında, gerek kaliteli parçalar gerekse de başarılı değişim işlemleri, aracınıza önemli derecede katkı sağlayacaktır. Elektrik altyapısı, elektrik tesisatı ve aydınlatmaların her bir araç için çok büyük önemi bulunmaktadır. Güvenli yolculuk, rahat yolculuk ve sorunsuz ulaşım beklentisi içerisinde olan tüm araç sahipleri, servisimizin bu konuda verdiği örnek hizmetlerden faydalanabilir.
Avcılar oto elektrik olarak gücümüz, performansımız ve verdiğimiz hizmetler bu konuda önemli bir örnek yaratmıştır. Daha rahat ve sağlıklı koşullarda yolculuğu düşünüyorsanız, servis olarak bu konuda size sağladığımız çözümleri mutlaka değerlendirmeniz gerekir. Gerek hizmet kalitemiz gerekse de müşteri memnuniyeti konusunda size sağladığımız hizmetler, aracınızın daha verimli randımanlı ve yüksek performanslı olmasına destek vermiştir. Elektrik altyapısı ve başarılı bir tesisat çalışması ile birlikte sorunlarınız daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşabilir. Tesisat sorunları bağlantıların ortaya çıkarmış olduğu olumsuz durumlar, servisimizin çalışmaları sayesinde hızlıca çözüme kavuşmak durumundadır. İyi bir altyapı desteği sağlayan servisimiz, oto elektrik konusunda oldukça gelişmiş hizmetlerle size yardımcı olmaya devam etmektedir. Tedarik ettiğimiz ve değişimini sağlamış olduğumuz her bir, parça oto elektrik hizmetleri konusunda aracınıza çok büyük katkı sağlayacaktır. Modern ve geniş istasyonlarımıza ek olarak, uzman ekiplerimiz burada yaptığı çalışmalarla sizi destekleyecektir.

İlgili Konular

Şanzıman Yağı Biterse Ne Olur

Şanzıman Yağı Biterse Ne Olur

Vites kutusu da olarak bilinen şanzıman, aracın hızını kontrol etme, azaltma yada hızlandırma için gerekli olan enerjiyi motordan alarak, istenilen değerdeki bu gücü diferansiyele iletmekle görevli bir aracı mekanizmadır.

Rehbere git

Başakşehir Oto Sanayi

Başakşehir Oto Sanayi olarak, aracınızın tüm bakım ve onarım ihtiyaçları için kesintisiz hizmet ile daima iş başındayız.

Rehbere git
Başakşehir Oto Sanayi
Dizel Enjektör Arıza Belirtileri

Dizel Enjektör Arıza Belirtileri

Rehbere git

Mazot Filtresi Arızası

Dizel motorlu araçların verimli ve sorunsuz çalışmasında mazot filtresinin rolü hayati önem taşır. Bu küçük ancak kritik parça, motorun sağlığı için gerekli temiz yakıt akışını sağlamakla sorumludur. Ancak, mazot filtresinde meydana gelen tıkanıklıklar, motorun performansını ciddi şekilde etkileyebilir ve zamanla daha büyük sorunlara yol açabilir. Mazot filtresinin işlevini, tıkanıklığın belirtilerini ve potansiyel etkilerini, ayrıca motor üzerindeki uzun vadeli zararlarını inceleyeceğiz. Araç bakımının bu önemli yönü hakkında bilgi sahibi olmak, aracınızın performansını ve...

Rehbere git
Mazot Filtresi Arızası