Hadımköy Oto Sanayi

Hadımköy Oto Sanayi

Hadımköy oto sanayi de; Motor tamiratı, fren tamiratı, süspansiyon tamiratı, elektrik tamiratı, kaporta tamiratı ve boyama gibi çeşitli oto tamir ihtiyaçları için seçkin ve kaliteli servis desteği bulabilirsiniz. Bosch Car Servis bünyesinde hizmet veren servisimiz de bu konuda tüm araç sahiplerine yardım için hazır bulunmaktadır. Orjinal ve yan sanayi yedek parça satışı ile oto aksesuarlardan; jant, lastik, radyo, hoparlör, navigasyon cihazı, alarm sistemi gibi çeşitli oto aksesuarlarının satışına da bu sanayide ulaşabilirsiniz. Araç yıkama, detaylı temizlik, cilalama ve iç döşeme temizliği gibi oto kuaför hizmetleri ile oto elektronik sistem bakım ve onarım hizmetleri de yine oto sanayi bölgesinde çalışmalarını yürütmektedir.
Her marka ve model araç için özel servis desteği bulunabilecek ptp servislerde yine Hadımköy oto sanayi sitesi bünyesinde yer almaktadır.
 
Hadımköy oto sanayi bölgesi genellikle araç bakım ve onarım hizmetleri sunan bir bölgedir. Genellikle araçların mekanik, elektrikli ve elektronik aletlerin temizlenmesi, düzenli bakımlarının yapılması, lastik değiştirme, yağ ve filtre değişimi gibi hizmetler sunulmaktadır. Ayrıca araçların karoseri ve boya işlemleri de bu tesislerde gerçekleştirilebilir. Hadımköy oto sanayi bölgesinde bulunan işletmeler genellikle uzman cihazlar ve profesyonel hizmet veren oto servislerden oluşmaktadır. Her biri uzman ve alanında deneyimli oto tamir ustaları ve teknisyenleri ile araç sahiplerinin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet vermektedir.

Hadımköy Oto Sanayi

Hadımköy Oto Sanayi Ulaşım

Hadımköy Oto Sanayi Ulaşım

Hadımköy ve çevresinde bulunan araç sahipleri, taşıtlarında yaşadıkları sorun ve arızalarda ilk olarak Hadımköy oto sanayinin yolunu tutmaktadır. Genellikle her türlü araç sorun ve arızalarının çözüme kavuştuğu bu bölgedeki servisler, kapsamlı hizmetlerinin yanı sıra rekabetleri ile de en kaliteli hizmeti sunmak için yarışmaktadırlar.
Hadımköy oto sanayi İstanbul Esenyurt bölgesinde bulunan, çevresinde Arnavutköy, Büyükçekmece ve Bahçeşehir ilçeleri ile çevrili bir konumdadır. Hadımköy oto sanayi Hadımköy-İstanbul Caddesi üzerinde, Haramidere kavşağına yakın bir konumdadır ve sanayide ücretsiz park yeri bulunmaktadır.

Hadımköy Oto Sanayi Ulaşım