Avcılar Bmw Servisi

Avcılar Bmw Servisi

Her aracın markasına uygun yetkili servislerce takip edilmesi gereken bu süreçte firmamız, Bmw araçların karşılaşacağı her türlü arıza, kaza, bakım yada sorunları üstleniyor, aracın performansına ve özelliklerine uygun çözümler sunuyor.
Dönemlik bakım, onarım, arıza tespit ve satış sonrası araç değerlendirme hizmetlerimiz ile yetkili servis desteği veren firmamız,  profesyonel hizmet, hızlı ve zamanında araç teslimatı prensibi ile sektörün öncü kuruluşları arasındaki yerini korumaya devam ediyor.
 
Avcılar BMW servisi olarak bizler, Bosch servis bünyesinde hizmet veriyor, araç bakım ve onarımlarında son teknoloji ekipmanlarla, sıfır hata payında müdahaleler gerçekleştiriyoruz.
Her biri alanında uzman ve deneyimli teknikerlerimiz, tecrübeli hizmet geçmişimiz, donanımlı alt yapımız ve çözüm odaklı çalışma ilkemiz ile sektörün en kaliteli oto servisi hizmetini vermek için çalışıyor, her geçen gün altyapımızı geliştirecek yenilikleri bünyemize katmaya devam ediyoruz.
 
Mali değeri yüksek olan Bmw araçların, külfetli arızalarla karşılaşmaması adına periyodik olarak yaptığımız 15 adımlık bakım çalışmalarımızla, en küçük sorunları büyük hasarlara yol açmadan bertaraf ediyor, aracınızın ihtiyacı olan yağ, filtre ve akü kontrollerini titizlikle gerçekleştiriyoruz.
 
Mekanik, teknik ve elektronik aksamların her birini ayrı ayrı taramaya alarak, varsa eksiklerini gideriyor, parça değişimlerini de garanti altına alıyoruz.
 
Oto servis hizmeti profesyonellik ve sorumluluk gerektiren bir hizmettir. Bu sebeple daima Bmw araçlarınız için yetkili hizmet veren servisler ile çalışmanız hem aracınızın hem de bütçenizin geleceği için önemlidir. 
Servisimize gelen her araç bizim için bir değerdir bu sebeple, çalışmalarını üstlendiğimiz her aracın kaydını tutuyor, yaptığımız işlem ve bakımları bu dosyaya kayıt ediyoruz.
 
 Sunduğumuz bir başka ayrıcalıklı hizmet olan vale desteğimiz ile de bu çalışmaları takip etme ve inceleme olanağı bulan müşterilerimiz de bu sayede, araçlarını bizlere gönül rahatlığı ile emanet ediyor, araçlarının emin ellerde olduğunun konfronu yaşıyor.
Özellikle yaşlı ve engelli müşterilerimiz için hizmete geçirdiğimiz vale desteğimiz ile aynı zamanda yoğun iş hayatı içerisinde olan müşterilerimize de araç bakım ve onarım işlerine ayıracak zamanı daha verimli değerlendirecek fırsatlar sunuyor, bütün sorumluluğu üstlenerek, ayrıcalıklı oto servis almanın keyfini yaşatıyoruz. 
 

Avcılar Bmw Servisi

Avcılar BMW Servisi Hizmetlerimiz

Avcılar BMW Servisi Hizmetlerimiz

Avcılar BMW Servisi olarak, siz değerli BMW marka araç sahiplerine yönelik profesyonel ve kapsamlı oto servis hizmetleri sunuyoruz. Yüksek standartlarda hizmet vermek maksadı ile sürekli olarak kendimizi yeniliyor, en güncel teknolojileri servis süreçlerimize entegre etmeyi asla ihmal etmiyoruz. Alanında uzman teknisyenlerimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile araçlarınızın ihtiyacı olan tüm bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Hizmetlerimiz;
1. Periyodik Bakım
2. Motor Onarım ve Bakımı
3. Elektronik Arıza Tespiti
4. Fren Sistemleri Servisi
5. Lastik ve Süspansiyon Sistemleri Kontrolü
6. Kaporta ve Boya Hizmetleri
7. Özel Danışmanlık Hizmetleri
 
Servisimizde sunduğumuz temel bakım onarım hizmetlerine örnek olarak yukarıdaki işlemleri sayabiliriz. Fakat servisimizde BMW marka araçlarınız için özelleştirilmiş her türlü bakım onarım hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Sunduğumuz hizmetlerden periyodik bakım işlemi, aracın performansını ve güvenliğini en yüksek düzeyde tutmak adına büyük bir öneme sahiptir. Motor yağı ve filtre değişimi, fren sistemlerinin kontrolü ve gerekli sıvı dolumları gibi temel bakım ve onarım işlemlerini özenli bir biçimde yapıyoruz.
 
BMW marka araçların motorları, yüksek performans ve verimlilik sunar. Bu yüzden motor bakımı ve gerekirse onarım işlemlerini özel bilgilerimize ve kullandığımız teknolojilere dayanarak gerçekleştiriyoruz. Aracınızın motor durumunu ayrıntılı olarak analiz ediyor, bir soruna rastladığımız anda en etkili çözümleri uyguluyoruz.

BMW araçların karmaşık elektronik sistemlerinin, özel diagnostik araçlar ile incelenmesi şarttır. Servisimizde bulunan ileri düzey arıza tespit cihazları sayesinde, elektronik sistemlerdeki arızaları hem hızlı hem de doğru bir şekilde saptıyor ve gerekli onarımları gerçekleştiriyoruz.

BMW aracınızın fren diskleri, balataları ve diğer tüm fren bileşenleri üzerinde detaylı kontroller sağlayarak, bir yıpranma veya arıza halinde hızlı biçimde müdahale sağlıyoruz. Lastiklerin ve süspansiyon sistemlerinin düzenli olarak kontrol edilmesi, aracın yol tutuşunu ve konforunu doğrudan ilgilendirdiği için servisimizde lastik basınçlarından, süspansiyon bileşenlerinin durumuna varana kadar geniş bir kontrol listesi ile sizlere detaylı bir hizmet veriyoruz. Avcılar BMW Servisi olarak, aracınız hakkında her türlü soru ve sorun için özel danışmanlık hizmetimizden yararlanmak ve ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Avcılar BMW Servisi Hizmetlerimiz