Avcılar Bmw Servisi

Avcılar Bmw Servisi

Avcılar Bmw Servisi

Avcılar Bmw Servisi

Her aracın markasına uygun yetkili servislerce takip edilmesi gereken bu süreçte firmamız, Bmw araçların karşılaşacağı her türlü arıza, kaza, bakım yada sorunları üstleniyor, aracın performansına ve özelliklerine uygun çözümler sunuyor.
Dönemlik bakım, onarım, arıza tespit ve satış sonrası araç değerlendirme hizmetlerimiz ile yetkili servis desteği veren firmamız,  profesyonel hizmet, hızlı ve zamanında araç teslimatı prensibi ile sektörün öncü kuruluşları arasındaki yerini korumaya devam ediyor.
 
Avcılar BMW servisi olarak bizler, Bosch servis bünyesinde hizmet veriyor, araç bakım ve onarımlarında son teknoloji ekipmanlarla, sıfır hata payında müdahaleler gerçekleştiriyoruz.
Her biri alanında uzman ve deneyimli teknikerlerimiz, tecrübeli hizmet geçmişimiz, donanımlı alt yapımız ve çözüm odaklı çalışma ilkemiz ile sektörün en kaliteli oto servisi hizmetini vermek için çalışıyor, her geçen gün altyapımızı geliştirecek yenilikleri bünyemize katmaya devam ediyoruz.
 
Mali değeri yüksek olan Bmw araçların, külfetli arızalarla karşılaşmaması adına periyodik olarak yaptığımız 15 adımlık bakım çalışmalarımızla, en küçük sorunları büyük hasarlara yol açmadan bertaraf ediyor, aracınızın ihtiyacı olan yağ, filtre ve akü kontrollerini titizlikle gerçekleştiriyoruz.
 
Mekanik, teknik ve elektronik aksamların her birini ayrı ayrı taramaya alarak, varsa eksiklerini gideriyor, parça değişimlerini de garanti altına alıyoruz.
 
Oto servis hizmeti profesyonellik ve sorumluluk gerektiren bir hizmettir. Bu sebeple daima Bmw araçlarınız için yetkili hizmet veren servisler ile çalışmanız hem aracınızın hem de bütçenizin geleceği için önemlidir. 
Servisimize gelen her araç bizim için bir değerdir bu sebeple, çalışmalarını üstlendiğimiz her aracın kaydını tutuyor, yaptığımız işlem ve bakımları bu dosyaya kayıt ediyoruz.
 
 Sunduğumuz bir başka ayrıcalıklı hizmet olan vale desteğimiz ile de bu çalışmaları takip etme ve inceleme olanağı bulan müşterilerimiz de bu sayede, araçlarını bizlere gönül rahatlığı ile emanet ediyor, araçlarının emin ellerde olduğunun konfronu yaşıyor.
Özellikle yaşlı ve engelli müşterilerimiz için hizmete geçirdiğimiz vale desteğimiz ile aynı zamanda yoğun iş hayatı içerisinde olan müşterilerimize de araç bakım ve onarım işlerine ayıracak zamanı daha verimli değerlendirecek fırsatlar sunuyor, bütün sorumluluğu üstlenerek, ayrıcalıklı oto servis almanın keyfini yaşatıyoruz. 
 

Avcılar Bmw Servisi