Avcılar Fiat Servisi

Avcılar Fiat Servisi

Avcılar Fiat servisi

Avcılar Fiat servisi

Aracın trafikte sorunsuz ve güvenli yol alabilmesi için ihmal edilmemesi gereken periyodik bakımlar, aynı zamanda yakıt tasarrufu açısından da önemlidir. Göz ardı edilen en küçük sorunlar, ileride daha büyük arızalara yol açabilmek te, hem maddi hemde manevi zararlara uğratabilmektedir.
 
Her markanın kendine özgü yetkili servislerce yapılması gereken bu bakım ve onarım, aracın güvenliği ve performansını korumak adına önemlidir. 
 
Avcılar Fiat servisi olarak bizlerde, Fiat araç gruplarının servis hizmetlerini üstlenerek, bu sınıftaki araçların yaşayacağı arıza, bakım, onarım ve satış sonrası araç değerlendirme çalışmalarında müşterilerimize destek veriyoruz.
Binek grubu otomobillerin en çok tercih edilen markalarından biri olan Fiat araçlar, konforlu kullanımı, modern tasarımı ve geniş model seçenekleri ile bireysel ihtiyaçlar için en uygun araç grubudur.
 
Gerek motor gücü, yakıt tipi, gerekse vites seçenekleri ile her ihtiyaca ve bütçeye uygun bir alternatifi bünyesinde barındıran Fiat araç grupları, performanslarını uzun süre koruyabilmeleri için dönemlik bakıma ihtiyaç duymaktadır.
Özellikle mevsim geçişlerinde değiştirilmesi gereken lastikler, akü ve yağ kontrolleri, elektronik aksam bakımları ile fren/balata inovasyonlarının periyodik bakımları ihmal edilmemesi ve yetkili servislerce takip edilmesi gereken çalışmalardır.
Uzun yıllardır Bosch service bünyesinde hizmet veren, gelişmiş altyapı ve donanım larımızla her model Fiat araçların bakım ve onarımını üstlenen servisimiz, alanında deneyimli ve eğitimli teknikerlerimizin gözetiminde bu çalışmaları gerçekleştirmektedir.
 
Hata ve ihmale fırsat vermemek adına, çalışmalarımızda son teknoloji arıza tespit cihazları kullanıyor, araca zarar vermeden sorunun kaynağını yerinde tespit ediyoruz.
 
Özellikle aracın beyni konumundaki motorların, her aksamını ayrı ayrı taramaya alarak, en küçük sıkıntıyı dahi atlamadan onarımlarını gerçekleştiriyor, ileride yaşanabilecek geniş çaplı arızaların önüne geçmiş oluyoruz.
Servisimize özel 15 adımlık bakım paketimizde yer alan Lastik, akü, fren, aydınlatma ve ısıtma sistemleri, korna, silecek, filtre ve sıvıların kontrolü, elektronik aksamların bakımı, motor performansı değerlendirmesi ile aracınızın eksik olan tüm ihtiyaçlarını gideriyor, parça değişimlerini de garanti altında değiştiriyoruz.
 
Gelişmiş hizmet ağımızda yalnızca araç onarım ve kontrolleri değil, vale desteğimizle de müşterilerimize kapsamlı bir oto servis desteğinin kapılarını aralıyoruz.
Aracın bakımı ve tamirine ayıracak zamanı olmayan, yoğun bir çalışma temposu içinde olan müşterilerimiz, özel durumları dolayısı ile servis işleri ile ilgilenmesi sıkıntı doğuracak engelli vatandaşlarımız ile aracın serviste olduğu süre zarfında bekleme sıkıntısı yaşayacak yaşlı müşterilerimiz için sağladığımız oto vale servis desteğimiz ile aracınızı evinizden alıp, bakım ve onarımını yapıp tekrar anahtar teslim avantajlı ve ayrıcalıklı hizmet politikası da yine servisimiz bünyesinde yer almaktadır.
 
Oto ekspertiz ve satış sonrası araç değerlendirme çalışmalarımız ile de sektörde önemli bir konuma gelen ve güvenilirliği müşteri memnuniyeti ile kanıtlanan servisimize, 7 gün 2 saat boyunca ulaşabilir, müşteri hizmetleri temsilcimiz ile aracınız ile ilgili her türlü soru ve sorunlar hakkında bilgi alarak, size uygun tarihe randevu oluşturabilirsiniz.
 
Kaliteli hizmeti uygun fiyat ile bir araya getirdiğimiz hizmetlerimizin devamlılığı için AR-GE çalışmalarımız ile sektördeki yeniliklerin takipçisi oluyor, Fiat araçların performansını yükseltmek ve korumak için atılacak en uygun adım ve müdahaleler için her geçen gün donanımlarımızı geliştirmeye gayret ediyoruz.
 
Aracınız kazaya karışsın yada karışmasın, aracınız ile ilgili kafanıza takılan her sorunda servisimiz ile iletişime geçebilir, aracınızın geleceğini şansa bırakmak yerine, Bilge otomotiv fiat servisine emanet edebilirsiniz.
 

Avcılar Fiat servisi