Avcılar Opel Servisi

Avcılar Opel Servisi

Avcılar Opel Servisi

Avcılar Opel Servisi

Araçların ilk günkü performansını koruması, trafikte olmadık zamanlarda yolda kalmaması adına, araç sahiplerinin belirli periyotlarda araçlarına bakım yaptırmaları gerekmektedir.  Yetkili, servislerce üstlenilmesi gereken bu görevi bizde Avcılar Opel servisi olarak Bosch servis bünyesinde üstleniyor, her model opel araçları güvenli yolculuklara hazırlıyoruz. Bahar ve kış mevsimi geçişlerinde özellikle lastik değişimleri ile zorunlu hale gelen bu bakımlar, aracın en önemli donanımlarının kontrol ve takipleri ile devam ettirilmektedir.
 
Dönemlik bakım, akü kontrol ve değişimi, yağ, sıvı ve filtre değişimleri ile kontrolleri, ısıtma, soğutma,aydınlatma ve elektronik sistemlerin bakımları, fren/balata bakımı ile orjinal yedek parça değişimleri hizmetlerimiz arasında yer almakta olup, oto ekspertiz ve vale desteğimiz ile de sizleri ayrıcalıklı servis hizmetlerimiz ile tanışmaya davet ediyoruz.
 
Herşeyden önce insan sağlığı ve güvende olmasından ötürü, olmadık zamanlarda yaşanacak arızalar, trafikte hayati tehlikelere neden olabilmekte, büyük maddi kayıpların yanı sıra, geri dönüşü mümkün olmayan manevi kayıplara da yol açabilmektedir. 
Bu sebeple, tüm opel araç sahiplerinin yapması gereken şey, düzenli olarak araçlarını bakım- onarım hizmetlerine sokmak, varsa aracın mekanik ve teknik eksiklikleri biran önce giderilmesini sağlamak olmalıdır.
 
Düzenli olarak yaptırıldığı takdirde, hem aracın güvenliğini hem de performansını korumaya katkıda bulunan bu bakımlar, aynı zamanda aracın donanımlarını olası büyük arızalardan koruyup, yakıttan da tasarruf yapmasına zeminin hazırlamaktadır. 
İster bireysel araç sahibi olun, ister filo yöneticisi, aracınız için en doğru ve ekonomik bakım-onarım hizmetlerini servisimizde alabilir, orjinal ve garantili yedek parça değişimlerimiz ile aracınıza iyilik yapabilirsiniz.
 
Son teknoloji arıza tespit ve takip cihazlarımız, tecrübeli ve donanımlı hizmet yapımız, her biri alanında eğitimli ve deneyimli teknik personel kadromuz ile aracınız için en doğru yöntemi biliyor ve bu doğrultuda çalışmalarımıza yön veriyoruz.
7 gün 24 saat boyunca aktif yol yardım, müşteri hizmetleri, vale ve oto ekspertiz desteğimiz ile de ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda olmaya, aracınızın geleceğini güvence altına alacak tüm altyapı ve donanımlarımızı seferber etmeye hazırız.
 

Avcılar Opel Servisi