Avcılar Peugeot Servisi

Avcılar Peugeot Servisi

Avcılar Peugeot Servisi

Avcılar Peugeot Servisi

Araçların performansını ilk günkü kalitesinde devam ettirebilmesi adına oldukça önemli bir yere sahip olan periyodik oto bakımları, küçük sorunların büyük arızalara yol açmasını engellemesi açısından da büyük gereksinimdir.
Yıllardır sektörde Avcılar Peugeot servisi hizmetlerini üstlenen, Peugeot markasını ve her modelini çok iyi tanıyarak her araca uygun oto servis desteği veren firmamız, son teknoloji arıza tespit cihazları ve teçhizatlarımız ile hızlı, sorunsuz ve profesyonel hizmetlere imza atıyoruz.
 
15 adımlık periyodik oto bakım hizmetimizde yer alan çalışmalarımızla aracınızı mevsimsel değişikliklere hazırlarken, kilometrelerce yolda sorunsuz ve konforlu sürüş deneyimi yaşatacak çözümler sunuyoruz.
Mevsimsel lastik değişimleri, akü kontrol ve değişimi, fren/balata bakımı, yağ, sıvılar ve filtre değişimi, aydınlatma, gösterge paneli, ısıtma ve soğutma sistemlerinin kontrolü, elektronik aksam bakımı ve diagnostic takibi ile motor performans testi periyodik bakımlarımız arasında yer almaktadır.
 
Bu bakım esnasında tespit ettiğimiz eksiklikler ve küçük çaplı arızalara derhal müdahale ederek aracın ileride uzun boyutlu yaşayabilecek arızalarının önüne geçmiş oluyor, garantili orjinal yedek parça değişimlerimiz ile aracın yaşayacağı değer kaybının önüne geçiyoruz.
 
Son teknoloji arıza tespit cihazımız ile aracınızın mekanik ve elektronik aksamlarında yaşanan sorunu nokta atışı tespitle ortaya çıkararak, söküp dağıtmadan ve başka aksamlara zarar vermeden onarımını gerçekleştiriyor, hızlı ve çözüm odaklı hizmetler gerçekleştiriyoruz.
 
Peugeot araçların uzun ömürlü olması, yıllarca aynı performansta çalışması, yüksek yakıt tüketiminden kaçınması için bakımlarının zamanında, yedek parça değişimlerinin orjinal ve araca yapılacak müdahalelerin mutlaka yetikili servis ve uzman teknikerler tarafından yapılması büyük önem taşımaktadır.
 
Müşteri memnuniyetini kazanmak ve hizmet kapasitemizi her geçen gün genişleterek daha geniş kitlelere ulaşabilmek adına sağladığımız, adrese teslim vale desteğimiz, satış sonrası araç kontrolü, oto ekspertiz ve yol yardım hizmetlerimiz ile sektörün ayrıcalıklı oto servis çalışmalarını yürütüyoruz.
 
7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerimize, sizin için en uygun takvime bakım için randevularınızı oluşturabilir, kaza sonrası hasar ve onarım için aracınız için yol yardım ve onarım hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz.
Her zaman kaliteli hizmeti, uygun fiyat anlayışı ile müşterilerimize sunarak, kalabalık referansı bünyemize kazandırdık, bundan sonra da; tecrübemiz, donanımlı altyapımız ve profesyonel hizmet kapasitemiz ile daha da geniş kitlelerle hizmetlerimizi tanıştırmaya gayret ediyoruz.
 

Avcılar Peugeot Servisi