Avcılar Renault Servisi

Avcılar Renault Servisi

Avcılar Renault Servisi

Avcılar Renault Servisi

Uzun yıllardır sektörde var olmanın kazandırdığı deneyim ve altyapı, son teknoloji teçhizat ve arıza tespit cihazları, her biri alanında uzman teknisyen kadromuz ve en önemlisi Bosch servis güvence ve kalitesinde sunduğumuz oto servis desteğimizle, tüm Renault model araçların yanındayız.
 
Dönemlik bakımların araç performansını koruması ve güvenli sürüş süreci geçirilmesi açısından önemli olduğu aşikar. İhmal edilmemesi ve mutlaka yetkili servislerce yapılması gereken bu bakımlar, aracınız için bir koruma kalkanı vazifesi görecektir.
Bizlerde 15 adımda oto bakım paketlerimiz ile aracınızı mevsimsel olarak yollara hazırlıyor, büyük çaplı arızaları gelmeden bertaraf ediyoruz.
 
Motor performansı ve yağ kontrolü, akü takip ve değişimi, fren/balata kontrol ve değişimi, sıvılar, yağ ve filtrelerin kontrol ve değişimi, oto elektrik sistemlerinin bakımı ile arıza tespit ve onarımı, araç altı kontrol ve tamiri ile lastik değişimleri başlıca bakımlarda alakadar olduğumuz hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
 
Elbette ki hizmetlerimiz sadece bu başlıklar ile sınırlı değildir. Bir oto servisinden beklenen tüm hasar ve kontrollere cevap verecek donanım ve kapasiteye sahip olan servisimizde, aracınızın karşılaştığı her türlü sorun ve ihtiyaç için bir çözüm yolu mutlaka bulunmaktadır.
 
Yeni nesil arıza tespit cihazlarımız ile son model Renault araçlarınızın garanti kapsamı ihlali yapmadan, aracı söküp dağıtmadan var olan arızaların saptamasına yardımcı oluyor, nokta atışı çözüm yolları ile kısa sürede sorununu ortadan kaldırıyoruz.
 
Her biri alanında uzman teknisyenlerimizin gözetiminde, hızlı ve sorunsuz çözüme kavuşturduğumuz onarımlarımızda, orjinal yedek parça kullanıyor, hizmet ve parça değişimlerimiz de garanti altına alıyoruz.
 
Oto ekspertiz, yol yardım ve vale desteğimiz ile de her koşulda ve her durumda müşterilerimizin yanında ve yardımında olmaya gayret eden servisimiz, anahtar teslim bakım ve onarım hizmetlerimiz ile zaman ve iş kayıplarının önüne geçecek çözümler sunmaktadır.
 
Artık aracı servis de günlerce bekleme devrini bitirecek vale ve anahtar teslim hizmetlerimiz ile yaşlı, engelli ve yoğun iş hayatı içinde olan müşterilerimizin servis ihtiyaçlarını bizler karşılayacak, sizlerde evinizin konforunda araç bakımı yaptırmanın keyfini yaşayacaksınız.
 
Aynı zamanda, satış öncesi ve satış sonrası araç kontrolümüz ile de müşterilerimizin taleplerine cevap veren firmamız, kaliteli hizmeti uygun fiyat ile buluşturacak oto servis desteğinin de kapılarını aralamaktadır.
7 gün 24 aktif müşteri hizmetlerimiz ile her türlü soru ve sorunda bizlere ulaşabilir, aracınız için bakım randevusu oluşturabilir, acil durumlarda servisimizi ziyaret edebilirsiniz.
 

Avcılar Renault Servisi