Avcılar Volkswagen Servisi

Avcılar Volkswagen Servisi

Avcılar Volkswagen Servisi

Avcılar Volkswagen Servisi

Araç yelpazesi oldukça geniş olan Volkswagenlerin, bakım ve onarımları da kendine has sistemle yapılmaktadır. Bu model araçları yakından tanıdığımız ve uzun yıllardır yetkili servis hizmetini üstlendiğimiz servisimizde, Volkswagenlerinizin performansını koruyacak, onları mevsimsel değişimlere hazırlayacak bakımları titizlikle gerçekleştiriyor, kilometrelerce sorunsuz sürüş keyfi yaşayacağınız döneme sizleri hazırlıyoruz.
 
Kaza sonrası onarım, periyodik araç bakımı, muayene öncesi genel kontrol, orjinal yedek parça değişimi, vale, yol yardım ve oto ekspertiz desteği de başlıca hizmet başlıklarımız arasında yer almaktadır.
 
Dönemlik bakım kapsamında sunduğumuz 15 adımda bakım paketimizde, aracınızın bir yıl boyunca ihtiyacı olacak gereksinimlerin kontrollerini yapıyor varsa eksikliklerini gidererek, aracınızı güvenle yollara çıkmaya hazırlıyoruz.
 
Akü takip ve değişimi, yağ ve filtre kontrolü ve değişimi, motor performans değerlendirmesi, fren ve inovasyonları bakımı, aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemleri kontrolü, oto elektrik aksam kontrol ve onarımı, araç sıvıları takibi, mevsimsel lastik değişimi, arıza tespit ve tamiri Volkswagen araçlara dönemlik bakım kapsamında gerçekleştirdiğimiz çalışmalar arasında yer almaktadır.
 
Volkswagen araçlarınızın ilk günkü performansını korumak ve iyileştirmek, sürüş konforunuzu artırmak, aracınızın mali değerini muhafaza etmek ve olası arızaları göz önünde bulundurmak adına tasarladığımız periyodik bakım larımızla sizde aracınızı tanıştırabilir, geleceğini şansa değil emin ellere emanet edebilirsiniz.
 
Araçları teknik ve mekanik bakımdan inceleyen uzman kadromuz, son teknoloji arıza tespit cihazlarımız, donanımlı hizmet altyapımız ve tecrübeli geçmişimiz ile Volkswagen araçlarınız için en iyi olanı biliyor, ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz.
Kaza sonrası rehberlik, yakıt tasarrufu rehberi, genel bakım ve kış rehberi de servisimiz bünyesinde yer alan diğer ayrıcalıklı hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
 
Zamandan tasarruf, kaliteli hizmet, aracınızın ihtiyacı olan herşey, orjinal ekipman ve yedek parça, profesyonel işçilik ve hizmet, sorumluluk bilinci, şeffaf maliyetler ile kişiselleştirilmiş hizmet anlayışı ile şekillendirdiğimiz çalışmalarımızda herşey müşteri memnuniyeti ve araç güvenliği odaklıdır.
 
7/24 aktif müşteri hizmetleri desteğimiz, yol yardım, oto ekspertiz ve vale hizmetlerimiz ile de farklı beklentilere cevap veren servisimiz, her daim müşterilerimizin ve araçlarının konforu ve güvenliğine katkı sağlayacak hizmetlerde yer almak için çalışmaktadır.
 
Avcılar Volkswagen servisi ayrıcalıklı hizmetlerimiz ile tanışmak, aracınıza bir iyilik yapmak için bizimle irtibata geçebilir, özelleştirilmiş çalışmalarımızın kalitesi ile yola çıkabilirsiniz
 

Avcılar Volkswagen Servisi