Avcılar Volvo Servisi

Avcılar Volvo Servisi

Avcılar Volvo Servisi

Avcılar Volvo Servisi

Bosch servis bünyesinde hizmet veren, uzun yıllardır sektörde olmanın kazandırdığı donanım ve deneyim ile kaliteli işçilik ve şeffaf maliyet yönetimine sahip firmamız, aracınız için en doğru ve uygun bakım/onarımları gerçekleştirmekte, değer ve garanti kayıplarına yol açacak müdahalelere mahal vermemektedir.
 
Aracın performansının korunması ve iyileştirilmesi adına önemli olan periyodik bakımlar, enerji kaynağı akünün değişim ve kontrolü, güvenlik sistemlerinden fren/balataların bakım ve onarımı, aydınlatma, ısıtma ve soğutma ekipmanlarının kontrolü, filtre ve yağ değişimleri ile oto elektrik sistemlerinin kontrolü ile mevsimsel lastik değişimi sağladığımız başlıca dönemlik araç bakım hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.
 
Motor ömrünün korunması, yakıttan tasarruf sağlanması, küçük hasarların ileride büyük arızalara yol açmasının önüne geçilmesi açısından önemli olan bu bakımlar, mutlaka aracın markasına uygun, yetkili servislerce takibi yapılması gereken işlemlerdir.
Aracın kullanım sıklığı, sürücü deneyimi, yol ve zemin şartları ile mevsimsel etkiler aracın performansında sekteye uğratacak sıkıntıların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. 
 
Elbette ki araçlar ilk günkü kalitesinde kalmayacaktır fakat yapılacak küçük bakım ve korumalar ile performansları korunarak size yolda sorun çıkarmayacak, büyük arızalar ile sizi başbaşa bırakmayacaktır.
Yakından tanıdığımız ve yetkili servis hizmetlerini üstlendiğimiz Volvo araçların ihtiyaçlarını çok iyi biliyor, yeni nesil arıza tespit cihazlarımızla yerinde ve kısa sürede çözüm odaklı onarımlar gerçekleştiriyoruz.
Onarım esnasında ortaya çıkacak yedek parça değişimlerinde de orjinal yedek parça ile değişimini gerçekleştirdiğimiz parçaları garanti altına alıyor, hizmet ve kalitemizi tescillemiş oluyoruz.
 
Satış sonrası araç kontrolü, oto ekspertiz ve yol yardım desteği ve vale hizmetlerimiz ile ayrıcalıklı ve kapsamlı bir oto servis desteği veren firmamız, engelli, yaşlı ve iş yükü yüksek müşterilerimizi de düşünerek hizmetlerimizi şekillendiriyoruz.
Kaza sonrası onarım, muayene öncesi bakım, arıza tespiti, satış sonrası araç değerlendirmesi çalışmalarında da deneyimine güvenebileceğiniz firmamız ile 7/24 müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilir, size en uygun takvime randevularınızı oluşturabilirsiniz.
 
Avcılar Volvo servis anahtar teslim oto bakım ve onarım hizmetlerimizin konforu ile tanışmak için vale desteğimiz ile irtibata geçebilir, zaman ve iş kayıplarının önüne geçecek çözümlerimiz ile tanışabilirsiniz.
 

Avcılar Volvo Servisi